Şu anki kilonuzdan memnun değilseniz, sağlıklı beslenme ile daha kaliteli bir hayata adım atmak ve bir ömür kilonuzu korumak isteğindeyseniz aramızdaki mesafeler düşlediğiniz bedene ve sağlığa ulaşma yolculuğunuzda önünüzde bir engel olmaktan çıktı. Çünkü artık online diyet sistemiyle istediğiniz zaman bana ulaşabilirsiniz. Örneğin yoğun iş temponuz arasında, ev, iş, çocuk döngüsünün içinde boğulduğunuz esnada, bir türlü kendinize zaman ayıramıyor oluşunuz, hatta yurt dışında yaşamanız bile bize engel değil. Önemli olan sizin isteğiniz ve kararlı olmanız sonrasında hiçbir şey size engel olamaz.

Online Diyet en iyi halinize dönüşebilmeniz dahası beslenmenizi sürdürülebilir hale getirebilmeniz için WhatsApp aracılığıyla mesajlaşarak ve görüntülü konuşmalar gerçekleştirerek hayata geçirdiğimiz bir beslenme sistemidir. Bu sisteme seni tanıyarak, hedeflerini, başarmak istediklerini öğrenerek başlıyoruz. Beslenme alşkanlıklarına, yaptığın işe, yaşadığın yere, kan değerlerine, sağlık durumuna ve hayat şartlarına göre uygun bir program hazırlıyoruz.

Peki, Online Beslenme Danışmanlığının Avantajları Nelerdir?

  • Bana gün içinde hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.
  • Zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz.
  • Motivasyonunuzun azaldığı anlarda anında iletişime geçip, yurt içi veya yurt dışı farketmeksizin diyetinizi bozmadan, kaçamaklarınızı kontrol altında tutabilir size özel hazırlanan beslenme programınızla daha etkili kilo verebilirsiniz.
  • Gün içinde tükettiğiniz besinlerin, öğünlerin fotoğrafını, videosunu benimle paylaşarak veya yazarak bana ulaşabilir böylelikle gün içerisinde değerlendirmesini yapabilirsiniz.

Zorlandığın, umutsuzluğa düştüğün, destek almaya ihtiyaç duyduğun her an yanında olacağım. Tüm ilerleyişini takip ediyor, hedefimize ulaşana kadar devam ediyor olacağız. Yapman gereken daha fazla vakit kaybetmeden, isteklerini ve hedeflerini yarına ertelemeden, zararda olduğunu düşündüğün her andan en kısa sürede dönerek kar peşinde koşmak. Senin için buradayım ve sen de bunu okuyorsan hazırsın demektir. Bana instagram, mail yoluyla ve telefon numaramla gönül rahatlığıyla ulaşabilirsin.