Hamilelik diyetleri, hamile kadınların fetal büyüme ve gelişme sırasında uyguladıkları diyet rejimleridir. Hamilelikte diyetin amacı, annenin sağlığını korumak ve bebeğin sağlıklı büyümesini ve gelişmesini sağlamaktır. Bu süre zarfında sağlıklı beslenme, erken doğum, gestasyonel diyabet, yüksek tansiyon, kabızlık ve mide ekşimesi riskini azaltabilir.


Hamilelik sırasında istek ve isteksizlikler ortaya çıkabilir. Değişen ihtiyaçlara göre haftalık ve aylık bazda özel öneriler ve çözümler sunuyoruz. Tüm süreç boyunca, bazı yiyecekler kesinlikle yenmez. Bu konuda farkındalığı artırmak için birlikte çalışıyoruz.


Emzirme döneminde annelerin hem vücuttaki besin dengesini korumak hem de bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak için yeterli ve dengeli beslenmesi gerekir. Aksi takdirde, anne kendi vücut deposundan tüketir. Bu, annenin sağlığının bozulmasına ve yetersiz süt üretimine yol açabilir.


Online olarak yapılacak seanslarda; kilo takibi yaparak, doktor tarafından yorumlanan kan tahlili sonuçlarınıza göre, zayıflamak için uygun zamanı belirleyip, sütünüzün miktar ve içerik zenginliğini sağlayarak beslenme programlarınızı oluşturuyor, bol motivasyon, enerji içeren, bebek ve anne için keyifli, kaliteli güzel bir sürece başlıyoruz.